Na tej stronie chcielibyśmy promować zaprzyjaźnione firmy i strony internetowe warte odwiedzenia. Wpis jest bezpłatny i zależy wyłącznie od naszych chęci, czasu i przede wszystkim zaufania dla promowanych tu firm i organizacji. Pozdrawiamy wszystkich przyjaciół, a gości zapraszamy do lektury.


EL UNIVERSO to szkoła hiszpańskiego prowadzona przez naszych przyjaciół Dorotę i Davida. Zajęcia odbywają się w niewielkich 5-6 osobowych grupach. Oprócz nauki języka, szkoła propaguje kulturę Iberoamerykańską.
Uczę się hiszpańskiego w tej szkole i jest naprawdę super - polecam (Bartek)


PRANAGROUP pracownia architektoniczna prowadzona przez naszych przyjaciół Olę i Kubę. Zapraszamy do odwiedzenia ich strony i korzystania z usług.


RAPA to firma produkująca sprzęt wędkarski (spławiki, woblery). Firmę prowadzi mój ojciec - Andrzej Krygicz i wujek Wiktor Szajkowski. Oferta firmy jest bardzo bogata, a produkty najwyższej jakości.


SKPS Studenckie Koło Przewodników Sudeckich - klub przewodnicki organizujący mnóstwo ciekawych wyjazdów, spotkań i wieczorynek poświęconych górom (Sudetom w szczególności). Do klubu mogą należeć pzrzewodnicy sudeccy i kursanci kursów przewodnickich prowadzonych przez SKPS.


AKT Akademicki Klub Turystyczny - zrzesza ludzi blisko zwiazanych z górami i turystyką, organizuje liczne wyjazdy. Żeby być w AKT nie potrzeba szczególnych uprawnień - jak w SKPS-ie. Część osób jest po prostu sympatykami obu :)


NASZESUDEY.PL to portal internetowy poświęcony sudetom. Znajdziecie tam ciekawostki, informacje turystyczne, informacje o atrakcjach, muzeach i imprezach turystycznych. To właściwie kopalnia interesującej wiedzy o naszym regionie.


Copyrights (C) GEODA 2005 B.Krygicz