Witajcie! :)
Wiele wskazuje na to, że będzie można zorganizować obóz - choć oczywiście wszystko w rękach rządu. Na oficjalną decyzję wciąż czekamy.

Jednak żeby obóz się odbył musimy już działać, trzeba załatwiać konieczne dokumenty, przygotować bazę i nasze miejsce. Musimy zorganizować kadrę, skompletować sprzęt, zarezerwować autokary. Zapraszamy więc do zapisywania się - najlepiej telefonicznie + e-mailem. Oczywiście gdyby coś poszło nie tak (żyjemy w niepewnych czasach) - wszystkie zaliczki oddamy.

Baza w Krzeczkowie przygotowuje się pełną parą!
My też się szykujemy! Nasz ukochany las i jezioro - czekają!
Namawiajcie znajomych i szykujmy się na kolejną przygodę w Krzeczkowie !!!

Kolonia pod namiotami w Krzeczkowie:
turnusy: 01.07.-14.07.2020
cena: 1500 zł

Piękny wysoki las, Niesłysz - jedno z najczystszych jezior w Polsce i mnóstwo atrakcji... Na naszych kolonistów czekają zajęcia żeglarskie, jazda na quadach, zjazdy linowe, zabawy w "małpim gaju", strzeżone kąpielisko, kajaki i rowery wodne, dzień sportu, wyprawa do bunkrów i podziemi MRU, zwiedzanie Łagowa Lubuskiego, leąne dyskoteki, gry terenowe, podchody, wieczory z gitarą i śpiewaniem - słowem - wielka przygoda. Kadra wychowawców to młodzi, odpowiedzialni ludzie, pełni pomysłów i zapału do prowadzonych zajęć. Zakwaterowanie jest w dużych wygodnych namiotach (6 osób w 10 - osobowym namiocie), na łóżkach z materacami. Na miejscu jest murowana stołówka, prysznice, gabinet lekarski i strzeżone kąpielisko.

Obóz survivalowy:
turnus: 01.07.-14.07.2020
cena: 1600 zł

Nasze obozy survivalowe mają charakter traperskiej przygody. Mieszkamy w lesie w dużych namiotach i staramy się ten las poznać, być blisko przyrody. Jednocześnie będziemy korzystać z najciekawszych zajęć programowych podstawowej kolonii - takich jak zajęcia linowe, żeglarstwo, dzień sportu, czy quady. Chcemy by nasi survivalowcy nabrali samodzielności, by potrafili bezpiecznie rozpalić ogień niezależnie od pogody, żeby umieli przyrządzić sobie coś do zjedzenia w leśnych warunkach. Spędzimy noc w zbudowanych wspólnie szałasach, nauczymy się skradać i stać na warcie. Nasze zajęcia są jednak niemilitarne. Nie będziemy więc udawać żołnierzy i czołgać się w błocie z atrapami karabinów. W zamian - proponujemy gry terenowe i bliski kontakt z przyrodą. Dodatkową atrakcją będzie spływ kajakowy połączony z 2-dniową wyprawą.

Ze względu na specyfikę zajęć obozu survivalowego - zapraszamy dzieci od 12 roku życia.


Spływ kajakowy "Wyprawa"
(opcja dodatkowa dla zwykłej kolonii) 150zł:

"Wyprawa" będzie organizowana jako opcja dodatkowa (dla"Survivalu" bez dodatkowych opłat, jako element programu). Na uczestników czeka wielka przygoda. Przed nami dwudniowa wyprawa z noclegiem "w leśnych ostępach" (no troszkę przesadziłem :), ale na uroczej leśnej polance) i spływ kajakowy na trasie Lubrza - Paradyż. Trasa spływu wiedzie przez malownicze tereny wśród łąk i lasów. Przed nami piekne widoki i bliski kontakt z przyrodą. Dzięki rzece obejrzymy niedostępne zakątki, zobaczymy ślady pracy bobrów a może nawet spotkamy dzikie zwierzęta.


Nasze obozowe przygody w fotograficznym skrócie.

Kliknij zdjęcie - po więcej wspomnień. Zapraszamy!

(więcej zdjęć w dziale galerie)

nasz obóz...dzień pirackileśna dyskoteka
gry terenowepyszne były kiełbaski...kajakowe szaleństwa
trochę wody dla ochłodykonisiejazda quadami
człowiek, wiatr i woda...żeglarskie przygodysurvival - wyprawa na wyspę
olimpiada obozowawieczorne śpiewanie"małpi" gaj i wspinaczka
walka na palustrzelanie z łuku


Zapewniamy:
- przejazd autokarem,
- zakwaterowanie w 10-os. namiotach- po 6 osób w namiocie,
- pełne wyżywienie (4 posiłki dziennie),
- opiekę wykwalifikowanych wychowawców (jesteśmy instruktorami harcerskimi,
a każdy z nas dzięki niezwykłej osobowości i własnym pasjom, potrafi łatwo zjednać sobie przychylność podopiecznych),
- ciekawy program zajęć,
- ubezpieczenie,
- opiekę medyczną na miejscu,
- organizację spotkania poobozowego,
- komplet zdjęć z wyjazdu na płycie CD,
- moc niezapomnianych wrażeń,
- no i pogodę..., na pewno będzie! :-)

Copyrights (C) GEODA 2005 B.Krygicz